X
سامانه های سازمانی
جمعه 16 خرداد 1399  |  ثبت‌نام  | ورود

اطلاعیه ثبت نام حج تمتع96 
اطلاعیه حج تمتع 94 که شامل افراد واجد شرایط اعزام در حج سال جاری می باشیند و همچنین شامل اطلاعات تکمیلی در خصوص هزینه تشرف و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در کاروانها می باشد.
مدیران کاروانهای حج تمتع 96
اسامی و مشخصات مدیران محترم کاروانهای حج سال جاری و همچنین آدرس پستی , شماره تلفن , آدرس وبلاگ و یا وب سایت , اقدامات انجام شده در کاروانهای خود را می توانید در این بخش دریافت نمایید 
نقل و انتقال اسناد 
شرایط و دستورالعمل نقل و انتقال , مراکز نقل و انتقال و همچنین مدارک مورد نیاز جهت نقل انتقال اسناد حج تمتع و نیز شرایط جابجایی اولویت اسناد حج تمتع را شامل می گردد.
پزشکان حج 94

شامل اطلاعات پزشکان محترم کاروانها ، تصویر و آدرس مطب پزشکان و فرم ها و دستورالعمل های پزشکی زائرین که می بایست توسط پزشک کاروان بررسی گردد و همچنین مراکز واکسیناسیون حجاج را می توان مشاهده نمایید.

مراکز واکسناسیون

شامل اطلاعات مراکز واکسیناسیون در استان , آدرس و فرم ها و دستورالعمل های مورد نیاز و نیز برخی توصیه و تذکرات مرتبط با واکسیناسیون زئرین گرامی می باشد همچین در این بخش اطلاعاتی شامل زمان حضور زائرین در مرکز واکسیناسیون و مبلغ و شماره حساب جهت انجام واکسیناسیون قرار داده شده است.

دریافت ارز

میزان و نحوه ارز مسافرتی اختصاص ارز مسافرتی توسط بانک مرکزی ج .ا.ا و مدارک مورد نیاز جهت دریافت ارز به همراه شعب منتخب ارزی

امنیت در سفر

تشرف به بیت الله الحرام و توفیق زیارت حرمین شریفین و قبور ائمه مظلوم بقیع (ع) فرصتی است كه خداوند به شما عنایت فرموده ، امید است از این فرصت به دست آمده كمال بهره معنوی را برده و با دقت در مطالب امنیت در سفر توجه نمایید و با به كار بستن توصیه های آن ، سفری همراه با آرمش را داشته باشید.