دوشنبه 29 دی 1399
EN

درباره ما

معرفی سازمان  
    بنا به پيشنهاد وزارت كشور، در تاريخ 23/8/1343 هيأت وزيران، آيين‌نامه تشكيل كميسيون دائمي حج را در 9 ماده و 5 تبصره كه محل آن در وزارت كشور بود تصويب نمود. كه اين تصويب نامه، در تاريخ 19/5/1345 مجدداً اصلاح و آيين‌نامه راهنمايان حج به آن اضافه گرديد. كه براساس آن امور اداري و مالي حج با تشكيل دفتري به نام كميسيون‌ دائمي حج و زيارت كشور به صورت متمركز انجام مي‌گرفت، اما در جايگاه تشكيلاتي آن وزارتخانه جايگاهي براي اين امر ديده نشده بود.    
اطلاعات بیشتر ...    
     
چارت سازمانی  
    چارت سازمانی به همراه سمت , تصویر , شماره تلفن کارمند مربوطه و شماره  اتاق و دیگر مشخصات پرسنل حج و زیارت استان قم جهت ارتباط بهتر و آسان تر با کارمندان مدیریت حج و زیارت استان قم.

     
منشور اخلاقی  
    سازمان حج وزيارت پشتيبان و مروج فرهنگ اصيل ايران اسلامي است. ارج نهادن به شان و منزلت ارباب رجوع و پاسخگويي شايسته به ايشان وظيفه قانوني و اخلاقي اين نهاد است. با اين رويکرد، اصولي را بدين شرح سر لوحه کار خويش قرار داده ايم.
     
شرح وظایف  
    شرح وظابف به تفکیک واحد و دیگر مشخصات کارکنان مدیریت حج و زیارت استان قم.


     
نظرسنجی  

    کاربران محترم می توانند در این بخش نام فرد یا افرادی که مناسب ترین و یا نامناسب ترین برخورد وهمکاری را با شما داشته ویا پاسخگوی تلفنی خوبی بوده اند را انتخاب نمایید . همچنین در این بخش علاوه بر نحوه برخورد کارکنان می توانید در خصوص نحوه ارائه خدمات و... در نظر سنجی شرکت نموده و سازمان را در جهت اصلاح عملکرد کمک نمایید.