چهارشنبه 01 بهمن 1399
EN

خبرگزاری

همایش مدیران و عوامل اجرایی حج تمتع

  • 20 خرداد 1394
  • 07:35
  • حج تمتع
  • 0 دیدگاه
  • 1041 بازدید
  • Article Rating
همایش مدیران و عوامل اجرایی حج تمتع

به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قم ،  همایش مدیران ، معاونان و عوامل کاروان و مجموعه های حج تمتع  استان قم روز سه شنبه مورخ 94/3/19 در سالن اجتماعات حج وزیارت استان برگزار گردید.

 اکبر رضایی مدیر حج وزیارت استان ، ضمن توضيح در ارتباط با نحوه برگزاری آزمون تعيين سطح مديران و معاونين و عوامل كاروانها و مجموعه های حج ، آخرین دستورالعمل ها و بخشنامه های ابلاغی را ارائه نمود.

مدیرحج و زیارت استان در خصوص انتقال تجارب حج 93 در موضوعات (مجموعه ها، امداد، حمل و نقل، مسائل مالی مجموعه ها، تغذیه و تدارکات و.. )را برای مدیران و عوامل حج سالجاری بیان نموده و خواستار بهره گیری از فرصت خدمت به ضیوف الرحمن شد. ایشان یکی از شروط موفقیت در خدمت رسانی به زائرین را انتخاب عوامل متعهد، توانمند و دلسوز برشمرده و خواستار توجیه زائرین برای تهیه سوغات سفر در ایران، توجه کافی به استفاده از توان بالقوه یاوران حجاج و ایجاد تفاهم و همدلی مدیران کاروانها با مدیران مجموعه شد.

همچنین در این همایش کارشناس حراست در خصوص امنیت در سفر زیارتی از حاضرین درخواست نمود تا با توجه به مسائل روز منطقه اهتمام بیشتری در خصوص مراقبت از زائرین داشته باشند.

دراین همایش که در دو بخش قبل از ظهر و بعد از ظهر برگزار گردید ، درس امنیت در سفر  ، آخرین بخشنامه ها و دستورالعمل ها و پرسشها و پاسخ ها ، پنل های تخصصی را با استفاده از مدیر راهنمای حج و مدیر مجموعه ، جهت انتقال  تجارب و چالشهای پیش روی برگزار گردید

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.