چهارشنبه 01 بهمن 1399
EN

خبرگزاری

افزایش ظرفیت پایانه های مرزی در سامانه سماح

افزایش ظرفیت پایانه های مرزی در سامانه سماح
بمنظور تسهیل در روند ثبت نام مشتاقان زیارت اربعین در سامانه سماح سازمان حج و زیارت، ظرفیت پذیرش مرزها در این سامانه تا دو برابر گنجایش گذشته افزایش یافته است.

 وی افزود: زائرانی که بدلیل تکمیل ظرفیت، پیش از این نتوانسته بودند در تاریخ های مورد نظر خود در سامانه سماح ثبت نام کنند، هم اکنون می توانند با مراجعه به سامانه سماح به آدرس samah.haj.ir نسبت به طی مراحل ثبت نام و دریافت ویزای اربعین اقدام کنند.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه تعداد زائران ثبت نامی در سامانه سماح به مرز 800 هزار نفر رسیده است، گفت: ثبت نام در این سامانه همچنان ادامه دارد و مشتاقان زیارت اربعین می توانند با مراجعه به این سامانه و انتخاب یکی از دفاتر زیارتی سراسر کشور نسبت به تحویل مدارک به این دفاتر جهت دریافت ویزای زیارت اربعین اقدام کنند.

وی در پایان یادآور شد: هزینه دریافت ویزای گروهی برای گروه های 5 تا 10 نفره، به ازای هر نفر 30 دلار و هزینه دریافت ویزای انفرادی برای گروه های زیر 5 نفربه ازای هر نفر 40 دلار است که مبلغ 10 هزار تومان نیز به عنوان حق الزحمه بابت هر نفر در دفاتر خدمات زیارتی از زائران دریافت می شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.