چهارشنبه 01 بهمن 1399
EN

خبرگزاری

در تمامی امور براساس قانون اقدام و حرکت میکنیم

  • 13 تیر 1392
  • 10:35
  • 0 دیدگاه
  • 1005 بازدید
  • Article Rating
در تمامی امور براساس قانون اقدام و حرکت میکنیم

دکتر موسوی در جمع مدیران و معاونین و عوامل و مدیران مجموعه حج تمتع 92 استان قم

گردهمایی دست اندرکاران حج تمتع 92 استان قم عصر روز پنجشنبه مورخ 2/3/92 در محل سالن جلسات حج و زیارت استان قم و با حضور حجه الاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رئیس جمهور و رئیس محترم سازمان حج و زیارت برگزار شد . پس از تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید  و مدیحه سرایی در مدح مولای متقیان علی (ع) و ارائه گزارش کوتاهی توسط مدیر حج وزیارت استان قم در خصوص عملیات اجرایی حج تمتع ، عمره و عتبات عالیات ، دکتر موسوی مشاور رئیس جمهور و ریاست محترم سازمان در این گردهمایی صمیمانه ضمن تبریک ایام ماه مبارک رجب و ولادت حضرت علی (ع) و آزادی خرمشهر مطالبی را بیان فرمودند.

ایشان با بیان فرمایش پیامبر (ص) که فرمودند : انا و علیٌ ابوا هذه الامه .. من و علی پدران امت هستیم .شما عزیزان بایستی زائرین را به چشم فرزندان رسول الله (ص) و اهلبیت (ع) نگاه کنید و خدمت شایسته و مفید به آنان بدهید چون تنها راه احسان به ائمه (ع) و معصومین (ع) همین خدمت و نوکری خالصانه زوار و حجاج می باشد همیشه زائران و فرزندان پیامبر و ائمه (ع) تلقی کنید.

همه ما بایستی برای رضای خدا و خوشایند زائران خدمت وکار کنیم. آقای دکتر موسوی : از سرزنشها و کنایه های تلخ و گزنده نگران و ناامید نباشید

قانون ومقررات همیشه سرلوحه کارهای ما می باشد

برخی با غرض ورزی و سوء نیت می خواهند سنگ اندازی و تفرقه افکنی و مشکل سازی و نارضایتی ایجاد نمایند و علیه سازمان مانع تراشی میکنند

حج را امام زمان (عج) اداره میکند و ما هم جهت اجرای هرچه بهتر حج به ائمه اطهار (ع) متوسل شده ایم

 تصمیماتی که در سازمان اخذ می شود بر اساس نظرات کارشناسی می باشدکه همه ملزم به اجرای آن می باشند اما طرح ها و نظرات را پذیرا می باشیم جهت بهتر شدن امور.

 کار اگر برای خدا باشد  ماندگار است و الا باقی نخواهد ماند.لذا همه شما دوستان بایستی خالصانه و صادقانه و با در نظر گرفتن رضای خداوند به زائرین خدمت و آنها را توجیه نمایید.

شما بایستی زائران را کاملا در خصوص نرخ ارز وافزایش هزینه سفر توجیه و اطلاع رسانی نمایئد تا توقع امکانات و خدمات بیشتر نداشته باشند.ما اعلام نمودیم چناچه ارز مرجع به سازمان و زائران بدهند ، هزینه سفر حج تمتع از سال گذشته هم کمتر میشود.

قابل ذکر است که جایگاه حج و زیارت ارتقا یافته و از تصدی گری به حاکمیتی تغییر نموده است .ثبت نام حج تمتع به صورت مرحله ای و برای تکریم زوار انجام شد.

علت ممنوعیت نقل و انتقال اسناد عمره ، وجود بازارسیاه و دلالی و کلاهبرداری بود ، سود سپرده های بانکی را بانک مشخص و معین میکندکلیه دست اندر کاران حج یک خانواده هستند در امور جاری طرح و نقدها را پذیرا هستیم و جهت روان شدن عملیات حج و اجرای موفق آن به کار می بندیم و با تعامل وهمفکری و دلسوزی باید این حج را برگذار نماییمجدول  هزینه های حج کاملاٌ کارشناسی شده و تنظیم و در مرحله اجرای عملیات دستگاهای نظارتی بر عملیات حج نظارت مستقیم دارند.

اطلاع رسانی صادقانه صحیح و درست در خصوص مسائل جاری سازمان و مطابق دستور العمل ها وبخشنامه های سازمان وظیفه مدیران و همه دست اندرکاران حج می باشد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.