چهارشنبه 01 بهمن 1399
EN

خبرگزاری

نماینده کارگزاران زیارتی استان قم خواستار افزایش سهم اعزام زائران به عمره شد

  • 17 اردیبهشت 1393
  • 17:02
  • 0 دیدگاه
  • 577 بازدید
  • Article Rating

به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قم ، محمود پارچه باف امروز در همایش مدیران و کارگزاران حج که در سالن همایش حج و زیارت استان قم برگزار شد، ضمن تبریک فرا رسیدن ماه رجب اظهار کرد: مردم و کارگزاران از کنترل و پیشگیری از افزایش قیمت‌های بی‌رویه حج و عمره خرسند هستند.

وی روان‌سازی ارتباط و تعامل با مسئولان عربستان برای افزایش آمارها و ظرفیت زائران اعزامی را کاری بسیار ارزشمند از سوی سازمان حج و زیارت عنوان کرد و گفت: قابل انتقال شدن فیش‌های حج عمره رضایت مردم را فراهم کرده و از دلال بازی‌ها جلوگیری کرده است.

نماینده کارگزاران حج، با اشاره به تبصره ماده 132 قانون مالیات تصریح کرد: براساس این قانون باید مالیات از دفاتر زیارتی به صورت 50 درصدی دریافت شود ولی این مسئله تاکنون عملی نشده و به یک دغدغه تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه قم یک شهر مذهبی و زائرپذیر است، گفت: با توجه به علاقه مردم و توجه ویژه به سفرهای زیارتی در ماه رجب و شعبان باید توجه ویژه‌ای به تخصیص سهمیه در قم داشت تا بتوانیم به نیاز مردم پاسخ مطلوبی بدهیم.

پارچه باف با اشاره به استقبال از اعزام به عتبات عالیات به صورت هیئتی گفت: اگر بتوانیم این سیستم را ساماندهی کنیم، بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.